Jesteśmy tutaj dla Was

„Jeśli chociaż jedna osoba skorzysta z naszej pomocy, z naszego wsparcia, to warto to robić”

Dominika Hapek, Prezes Fundacji SAMA MAMA

• Potrzebujesz wsparcia
  • Nie wiesz gdzie szukać pomocy
  • Healthy Food

There are many variations of but the majority have simply free text suffered.

• Clean Water

There are many variations of but the majority have simply free text suffered.

Zobacz jak

Możemy ci pomóc

Co to jest Fundacja Sama Mama?

Fundacja Sama Mama powstała w 2021 roku w celu pomocy kobietom, matkom, które są w sytuacji okołorozwodowej, po rozwodzie, borykają się z trudnościami w wychowaniu dzieci czy potrzebują wsparcia w odbudowaniu swojego poczucia własnej wartości.

Czym zajmuje się Fundacja Sama Mama?

Fundacja Sama Mama prowadzi szereg szkoleń i warsztatów, na których przekazywana jest wiedza mająca na celu wzmocnienie i rozbudzenie siły kobiety w trudnym momencie jej życia. Ponadto na portalu sama-mama.pl dostępne są artykuły dotyczące różnych zagadnień, które nieobce są kobietom, a na YouTube znajdują się rozmowy, które przeprowadziliśmy z ekspertami. Staramy się także tworzyć wartościowe kursy, dzięki którym kobiety rozwiną skrzydła.

W jaki sposób mogę skorzystać z pomocy?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz to zrobić poprzez Facebook lub pisząc na adres kontakt@sama-mama.pl. Pomagamy zorganizować m.in. wsparcie psychologiczne, terapeutyczne czy prawne.

• Let’s Give us your Helping Hand

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/platne/serwer128975/public_html/backupk_sama_mama/wp-content/plugins/ova-framework/ova-elementor/widgets/ova-image-text.php on line 1263

More Charity

Charity

Lorem ipsum dolor sit am adipi sicing elit, sed do consulting firms Et leggings.