Ułatwienia dostępu

Projekt-bez-tytulu-21-1024x576

Zarządzanie sobą w czasie

Zarządzanie sobą w czasie dla Mam to kurs on-line zawierający wiedzę, która przyda się każdej kobiecie. Został on stworzony przez Fundację Sama Mama w ramach projektu „MOWES Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia”. Dlaczego zarządzanie sobą w czasie? Ponieważ ważne jest to, żeby Mama, która ma na głowie cały dom, umiała dobrze zorganizować sobie czas i znaleźć ten czas dla siebie. Nieobce są jej tematy: nadmiernych obowiązków, bardzo wielu spraw, które się nawarstwiają, niezałatwionych tematów, które przechodzą z tygodnia na tydzień. Bardzo często Mamy skarżą się, że są osamotnione w wykonywaniu swoich zadań, które mają w domu i w pracy.

Kurs ten zawiera wyjaśnienie wielu technik i metod, które pomagają zorganizować czas.

 Praktyczne karty pracy wspomogą zrozumienie i wdrożenie poszczególnych metod. Omówione zostały sytuacje i rzeczy, które w znacznym stopniu wpływają na jakość i efektywność wykonywanych zadań. Znajdują się także informacje co zrobić, aby utrudnić pracę hakerom.

Kurs został podzielony na pięć tematycznych modułów:

  • Metody i techniki zarządzania
  • Reguły zarządzania
  • Od czego zacząć zmianę?
  • Zasady zarządzania
  • Jak wprowadzać zmiany

Każdy moduł zawiera szereg lekcji, w których znajdują się z nagrania wraz z ich transkrypcją, a przy lekcjach, gdzie zostały omówione techniki i metody dodatkowo załączone są karty pracy.

Kurs jest dostępny na stronie edukacja.sama-mama.pl

Strony

Wesprzyj

Dzięki entuzjastycznym pracownikom i wolontariuszom jesteśmy gotowi wspierać Cię w każdej chwili.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022-2023 | WordPress: Asting                                                           Statut Fundacji  Regulamin darowizn  Poznaj nas  Kontakt

Strona internetowa została wykonana i sfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO, Komitet do spraw Pożytku Publicznego na lata 2021-2030. Wartość dofinansowania wyniosła 91475 zł natomiast całkowita wartość zadania publicznego wyniosła 105795 zł. 

Projekt realizowany przez Fundację Sama Mama pod nazwą Akademia Mamy obejmował organizację Pikniku rodzinnego Mam i Ja, spotkania sieciująco-informacyjnego oraz warsztatów dla mieszkanek powiatu chrzanowskiego.