Grupa mam z dziećmi - uczestniczek Akademii Mamy

Akademia Mamy

warsztaty mentoringowe dla mieszkanek gminy Krzeszowice

Akademia Mamy  to był duży projekt, który obejmował wiele różnorodnych zadań. Jako pierwsze, z ogromną przyjemnością, zorganizowaliśmy warsztaty mentoringowe dla Mam. Czas ich trwania został rozłożony na trzy miesiące i trwał 90 dni – od 6 czerwca 2022 roku do 3 września 2022 roku.

Warsztaty były skierowane do mieszkanek gminy Krzeszowice. Łącznie wzięło w nim udział 46 kobiet. Mamy mogły spokojnie skupić się na warsztatach i ćwiczeniach, ponieważ nad dziećmi czujne oko miała animatorka. Podczas spotkań panowała fantastyczna atmosfera, było wiele radości i uśmiechów. Prowadzącą zajęcia była mentorka kobiet  Dominika Hapek.

Dominika Hapek

„Uczestniczki wykazywały ogromne zaangażowanie i zainteresowanie w trakcie zajęć. Widać było, że są zainteresowane zaproponowaną tematyką. Dla kobiet asertywność i obniżone poczucie własnej wartości to ważne kwestie i tym bardziej cieszy nas, że chcą poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w tym obszarze. Zachowanie równowagi w „Home Life Balance” to nowe spojrzenie na siebie jako kobietę i swoje macierzyństwo”

Dominika Hapek, Prezes Fundacji Sama Mama

Plakat Akademii Mamy prezentujący poruszane zagadnienia

Poruszone zostały następujące tematy:

• wpływ stresu na nasze życie,
  • obniżone poczucie własnej wartości,
  • asertywność i wyznaczanie granic,
  • zachowanie równowagi w home life balance,
  • zdrowe nawyki i codzienne rytuały.