Nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby pełne energii do działania, entuzjazmu i empatii, dla których nie ma rzeczy niemożliwych!

Dominika Hapek – założycielka, prezes Fundacji Sama Mama. Samodzielna matka dwójki dzieci. Jest osobą z głową pełną pomysłów, kobietą, która wciąż się rozwija, udoskonala swoje zdolności i podnosi kompetencje, by w jeszcze lepszy sposób dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jej optymizm, niespożyta energia i wiara w lepsze jutro zaraża wszystkich naokoło. Dominika to żywy dowód na to, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście, a życie może zaskoczyć w niesamowicie pozytywny sposób.

Ewelina Powierska – redaktor, copywriter z wieloletnim doświadczeniem, autorka tekstów. Pasjonatka nauki języków obcych. Oaza spokoju posiadająca niezliczone pokłady cierpliwości. Uważna słuchaczka potrafiąca z idealną precyzją trafić u punkt problemu i znaleźć rozwiązanie. Niezwykle ciepła cudowna kobieta o wielkim sercu.