Ułatwienia dostępu

FAQ

 • Co to jest  Fundacja Sama Mama?

Fundacja Sama Mama powstała w 2021 roku w celu pomocy kobietom, matkom, które są w sytuacji okołorozwodowej, po rozwodzie, borykają się z trudnościami w wychowaniu dzieci czy potrzebują wsparcia w odbudowaniu swojego poczucia własnej wartości.

 

 • Czym zajmuje się Fundacja Sama Mama?

Fundacja Sama Mama prowadzi szereg szkoleń i warsztatów, na których przekazywana jest wiedza mająca na celu wzmocnienie i rozbudzenie siły kobiety w trudnym momencie jej życia. Ponadto na portalu sama-mama.pl dostępne są artykuły dotyczące różnych zagadnień, które nieobce są kobietom, a na YouTube znajdują się rozmowy, które przeprowadziliśmy z ekspertami. Staramy się także tworzyć wartościowe kursy, dzięki którym kobiety rozwiną skrzydła. Więcej przeczytasz w naszym statucie.

 • W jaki sposób mogę skorzystać z pomocy?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij formularz, który zobaczysz TUTAJ. Pomagamy zorganizować m.in. wsparcie psychologiczne, terapeutyczne czy prawne.

 • Czy pomoc jest darmowa?

Tak, wsparcie ze strony Fundacji nic Cię nie kosztuje. Wysłuchamy Twojej historii i skontaktujemy Cię z odpowiednim specjalistą, który z nami współpracuje. 

 • Jak mogę wspomóc Fundację?

Możesz to zrobić na cztery sposoby:

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Na konto: 05114020040000300281299206

 • Jak mogę dołączyć do Fundacji?

W zależności od Twoich umiejętności i potrzeb dajemy Ci kilka możliwości dołączenia do nas:

  • Jeśli specjalizujesz się w tematyce, która wspiera kobiety czy zwiększa ich świadomość i chcesz się podzielić swoją wiedzą to możesz:
  • Jeśli jesteś influencerką i chcesz się wypromować, pokazać szerszej publiczności wypełnij formularz (link do formularza) lub napisz na fundacja@sama-mama.pl
  • Studiujesz albo stawiasz pierwsze kroki w tworzeniu tekstów? Napisz na redakcja@sama-mama.pl i wejdź w świat artykułów. 

Strony

Wesprzyj

Dzięki entuzjastycznym pracownikom i wolontariuszom jesteśmy gotowi wspierać Cię w każdej chwili.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022-2023 | WordPress: Asting                                                           Statut Fundacji  Regulamin darowizn  Poznaj nas  Kontakt

Strona internetowa została wykonana i sfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO, Komitet do spraw Pożytku Publicznego na lata 2021-2030. Wartość dofinansowania wyniosła 91475 zł natomiast całkowita wartość zadania publicznego wyniosła 105795 zł. 

Projekt realizowany przez Fundację Sama Mama pod nazwą Akademia Mamy obejmował organizację Pikniku rodzinnego Mam i Ja, spotkania sieciująco-informacyjnego oraz warsztatów dla mieszkanek powiatu chrzanowskiego.