Ułatwienia dostępu

Cztery kobiety stoją na tle plakatów Fundacji Samej Mamy.

Dzień Dobrych
Uczynków

Biblioteka w Chrzanowie

W sobotę (22.04.2023 r.) Centrum Wolontariatu Po sąsiedzku zorganizowało wspaniałe wydarzenie – Dzień Dobrych Uczynków. Był to dzień dzień pełen atrakcji dla kobiet, mam, dzieci i całych rodzin.

Fundacja Sama Mama miała zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu, dzięki czemu panie miały możliwość skorzystać z warsztatów dotyczących asertywności i wyznaczanie granic.

Na Mamy i na dzieci
czekało mnóstwo atrakcji:

  • warsztaty asertywności i uwalniania emocji,
  • warsztaty „Bezpieczny Senior” oraz „Bezpieczne dzieci”,
  • warsztaty dla dzieci: „Podróże małe i duże”, „Mały Port”, „Czytanie na dywanie”,
  • spotkanie autorskie z Anną Świątek.

Ponadto odbyły się m.in.:

  • pokaz makijażu,
  • wymiana roślin,
  • pokaz pierwszej pomocy,
  • targi książki.

Transkrypcja:

Szanowni państwo witam bardzo serdecznie. Nazywam się Dominika Hapek i jestem prezesem Fundacji Sama Mama. Sama Mama wspiera kobiety i dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Dzisiaj będę miała przyjemność poprowadzić dla pań warsztaty dotyczące asertywności i wyznaczania granic.

Czego się możecie spodziewać? Na pewno merytorycznej wiedzy, na pewno technik i metod, jak od razu wprowadzać zachowania asertywne do swojego życia.

Czego na pewno możecie też się spodziewać? Dobrej atmosfery i tego, że będzie duża porcja wiedzy w przystępnej formie.

Słuchajcie, asertywność to jest coś, czego się możemy nauczyć, więc zachęcam Was do tego, żeby ćwiczyć i praktykować, bo to jest najprostsza metoda do tego, żeby asertywność mieć w domu, w pracy, w swoim środowisku naturalnym.

Moje drogie Panie jeżeli chcecie skorzystać z naszej pomocy, z naszej wiedzy, organizujemy szereg warsztatów, szereg działań na rzecz kobiet.

Także zachęcam Sama Mama – na Facebooku, Instagramie, na stronie internetowej.

Bardzo dziękuję, Pani Renatko, za zaproszenie.

Organizator:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022-2023 | WordPress: Asting                                                           Statut Fundacji  Regulamin darowizn  Poznaj nas  Kontakt

Strona internetowa została wykonana i sfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO, Komitet do spraw Pożytku Publicznego na lata 2021-2030. Wartość dofinansowania wyniosła 91475 zł natomiast całkowita wartość zadania publicznego wyniosła 105795 zł. 

Projekt realizowany przez Fundację Sama Mama pod nazwą Akademia Mamy obejmował organizację Pikniku rodzinnego Mam i Ja, spotkania sieciująco-informacyjnego oraz warsztatów dla mieszkanek powiatu chrzanowskiego.