Ułatwienia dostępu

Zdjęcie przedstawia napis trust yourself, czyli uwierz w siebie, bądź pewny siebie.

Akademia Mamy – pewność siebie i samoświadomość

Pewność siebie to coś, co każda z nas chciałaby mieć w sobie na wysokim poziomie. Często przygotowując się do wystąpienia czy trudnej rozmowy czujemy, że damy radę, że jesteśmy stanowcze i że poradzimy sobie ze wszystkim. Gdy przychodzi moment konfrontacji, te odczucia gdzieś ulatują, zalewa nas stres, a pewność siebie staje się mglistym wspomnieniem.

Tak nie musi być! Tak jak ze wszystkim, tak i nad pewnością siebie możesz popracować i ją wzmocnić. Bardzo pomocne w tym jest budowanie asertywności i samoświadomości. Nie jest to łatwy proces, ale jeśli poświęcimy tym elementom więcej uwagi to z pewnością poprawi się jakość naszego życia. Poczujemy, że odzyskaliśmy władzę i jesteśmy osobą decydującą o tym co się dzieje w naszym życiu.

Budowanie samoświadomości i pewności trzeba robić małymi krokami, bo tylko tak nie zniechęcimy się, a efekt końcowy, chociaż przyjdzie niezauważenie, będzie trwały i stabilny. Gdy po raz pierwszy postąpisz, powiesz coś pewna siebie lub będziesz bardziej świadoma siebie i swoich potrzeb, wbrew pozorom możesz poczuć się niepewnie, a nawet poczuć strach, ale jeśli wiesz, że postąpiłaś słusznie i poddaj się temu uczuciu.

Pewność siebie i samoświadomość to kolejny z pięciu modułów, które zostaną omówione dla Ciebie. Po cyklu spotkań powstanie kurs, gdzie znajdziesz omówione wszystkie pięć tematów wraz z e-bookami, kartami pracy i nagraniami. Prowadząca – Dominika Hapek – w jasny i przejrzysty sposób opowie i pokaże na praktycznych przykładach, jak krok po kroku, bez gwałtownej rewolucji wprowadzać zmiany do swojego życia, na co powinnaś zwrócić uwagę i nad czym popracować.

Dominika Hapek jest trenerką biznesu i kompetencji miękkich, mentorką, prelegentką, fundatorką. Pomysłodawcą i założycielką projektu Sama Mama, Prezesem Fundacji Sama Mama.

Wspiera przedsiębiorcze kobiety z sektora MŚP w strategicznym rozwoju ich biznesów oraz wspieram III sektor. Pomaga rozwijać kompetencje przywódcze, inspiruje i wspiera w rozwoju mentalnym.

Ukończyła międzynarodowy kurs mentoringu. Jest redaktorką naczelną portalu internetowego dla kobiet sama-mama.pl, a także autorką i prowadzącą programy edukacyjno-informacyjne: Rozmowy o Kobiecości, Mama Polka za Granicą i Rozwód bez Tabu.

Jej autorskie programy mentoringowe dla kobiet to “Mentalność Kobiet Sukcesu” oraz “Home Life Balance”. W maju 2021 roku zawiązała Fundację Sama Mama, wspierającą kobiety i dzieci w sytuacji okołorozwodowej i działającą na terenie całej Polski. 

Inicjatywa projektu “Akademia Mamy – szkolenie i edukacja kobiet” finansowany jest w ramach programu grantowego w projekcie „MOWES2 – Małopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia”.

Logo MOWES

Zdjęcie: Gerd Altmann z Pixabay

Strony

Wesprzyj

Dzięki entuzjastycznym pracownikom i wolontariuszom jesteśmy gotowi wspierać Cię w każdej chwili.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022-2023 | WordPress: Asting                                                           Statut Fundacji  Regulamin darowizn  Poznaj nas  Kontakt

Strona internetowa została wykonana i sfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO, Komitet do spraw Pożytku Publicznego na lata 2021-2030. Wartość dofinansowania wyniosła 91475 zł natomiast całkowita wartość zadania publicznego wyniosła 105795 zł. 

Projekt realizowany przez Fundację Sama Mama pod nazwą Akademia Mamy obejmował organizację Pikniku rodzinnego Mam i Ja, spotkania sieciująco-informacyjnego oraz warsztatów dla mieszkanek powiatu chrzanowskiego.